top of page

Kdo jsme

Jsme přesvědčeni o tom, že každý domov je jedinečný a vypráví příběh

o svých obyvatelích. Za každými zavřenými dveřmi se skrývá magický prostor, který se stává naším skutečným domovem, pokud odráží naši osobnost a uspokojuje naše potřeby. Každý kousek nábytku a dekorace, který do něho vybíráme, má svůj význam – talíře, které jsme si pořídily za první výplatu, hrneček od babičky, obrázky od dětí. Tyto předměty nejen definují náš domov, ale i prozrazují, kým skutečně jsme.


S láskou vybíráme po celém světě dekorace a užitné předměty, které proměňují váš příbytek v opravdový domov. Klademe důraz na udržitelnost, ekologičnost, milujeme krásný design.

EGO = vnímání sebe sama ekologicky, globálně a ojediněle

DEKOR = duše, energie, kreativita, originalita, racio

Naše značky

Kromě vlastního sortimentu, který se zaměřuje především na sezónní dekorace, pro vás nabízíme i širokou škálu evropských značek, pro které máme výhradní zastoupení. 

Z Portugalska pro vás dovážíme Artevasi, outdoor a indoor květináče, a značky Costa Nova a Casafina, které se zaměřují na výrobu kameninového nádobí, kuchyňský textil a korkové a dřevěné produkty. Z Francie zastupujeme La Rochére, nejstarší sklárnu v Evropě, která byla založena v 15. století. V Nizozemsku spolupracujeme s Esschert design, výrobcem zahradních dekorací a příslušenství a s Madison, výrobcem outdoor a indoor textilu. 

Ze Španělska dovážíme Boles d´Olor, společnost vyrábějící vonný sortiment, a San Miguel, recyklované sklo. Z Německa zastupujeme Kaheku, firmu zaměřující se na sklo, svíčky, bytové doplňky a dekorativní předměty, a svíčky Wenzel, vyrobené

z udržitelných materiálů. A z Anglie dovážíme T&G Woodware, značku nabízející kuchyňské doplňky a dřevěné a korkové výrobky.

Náš tým

bottom of page