top of page

Zveme vás na letní kontraktační dny!

Aktualizováno: před 4 dny


Probíhají u nás na vzorkovně v termínu od 6. do 28. června 2024 v pracovní dny a o víkendu 8. až 9. června. Prosíme o předchozí rezervaci Vašeho termínu na telefonních číslech: 773 205 311 a 777 675 476.


Pracovní dobu jsme rozdělili na dopolední a odpolední bloky. Dopolední návštěvníci by měli opustit vzorkovnu do 12:30, odpolední návštěvníci mají vyhrazený čas od 12:30 do 16:30. Naplánujte si proto příjezd tak, abyste měli dostatek času na výběr a následné objednání zboží. Pokud na nákup potřebujete více času, rádi pro vás předem zarezervujeme oba dva bloky.


Pro zpříjemnění Vaší návštěvy bude připraveno malé občerstvení. Z důvodů celkové kapacity vzorkovny si Vás dovolujeme požádat, aby v případě, že vaši firmu přijede zastupovat více než dvě osoby, jste nás o tom informovali předem. Další doprovod, děti a zvířecí mazlíčky zanechte raději v bezpečí Vašeho domova. Mimopražským zákazníkům nabízíme vyzvednutí na stanici metra Opatov  s odvozem k nám na vzorkovnu  do Jílového u Prahy a zpět. Maximální kapacita jsou 4 osoby.


I letos jsme pro Vás připravili zajímavý OUTLET s celoročním zbožím s výraznými slevami. Vše, co si vyberete v OUTLETU, je nutné uhradit na místě v hotovosti nebo provést okamžitou platbu přes QR kód a zboží si zároveň osobně odvézt. 

20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page