top of page

Naše značky

Kromě vlastního sortimentu, který se zaměřuje především na sezónní dekorace, pro vás nabízíme i širokou škálu evropských značek, pro které máme výhradní zastoupení. 

ego dekor logo bílé

ego dekor

Značka EGO DEKOR přináší na český a slovenský trh elegantní bytové a zahradní dekorace a doplňky vyrobené z kvalitních přírodních materiálů, mezi něž patří ratan, kov, keramika, sklo, dřevo a hliník.

Při sestavování našich kolekcí klademe nejvyšší důraz na funkčnost, použité materiály, jejich kvalitu

a estetický vzhled.

V našich kolekcích najdete kromě vánočních a jarních dekoracích již ikonické domečky, ratanové zboží

a skandinávské svíčky. Všechny tyto produkty pochází z různých koutů světa, včetně Vietnamu, Číny, Indonésie a Evropy, nebo jsou vyrobeny s láskou

v Čechách.

costa nova

COSTA NOVA byla založena v portugalské rybářské vesnici poblíž Atlantského oceánu, který slouží jako inspirace mnoha kolekcím. 

 

Výrobky COSTA NOVA se vyrábějí z nejlepších přírodních zdrojů v Portugalsku pomocí jedinečného systému vypalování při teplotě až 2160°C, čímž se zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči tepelným i mechanickým nárazům této kameniny. Výrobce garantuje teplotní šok 180˚C.

vosta nova logo
costa nova
casafina logo

casafina

CASAFINA byla založena v roce 1981 a nabízí rozmanitou škálu udržitelného kuchyňského nádobí, nádobí na pečení, stolování a dárků.

Jemné kameninové výrobky CASAFINA, vyráběné řemeslníky v Portugalsku při teplotě až 2160°C, jsou výrazné, odolné a nadčasové a doplňují je kolekce z foukaného skla, přírodního korku, ručně malované terakoty a textilu. Výrobce garantuje teplotní šok 180˚C.

CASAFINA usiluje o udržitelný životní cyklus a aktivně minimalizuje dopad na životní prostředí jak při výrobě, tak při využívání zdrojů.

casafina

esschert design

ESSCHERT DESIGN je nizozemská společnost specializující se na design, vývoj a distribuci inovativních a stylových zahradních a venkovních produktů, které propojují praktičnost s estetickým vzhledem. Nabízí rozmanitou škálu výrobků, včetně zahradního nářadí, venkovního nábytku a dekorativních doplňků.

ESSCHERT dává důraz na řemeslné zpracování a kvalitu, k těmto účelům používá rozmanitou škálu materiálů, mimo jiné odolné kovy, jako je litina a ocel, dřevěné odrůdy odolné vůči povětrnostním vlivům a další prémiové materiály, jako je keramika a sklo.

esschert design logo
esschert design
boles d´olor logo

boles d´olor

BOLES D´OLOR je španělská společnost, která nabízí rozmanitou řadu vonných produktů určených ke zlepšení atmosféry domova. Jejich sortiment zahrnuje rákosové difuzéry, vonné svíčky, esenciální oleje, osvěžovače vzduchu a další vonné předměty.

BOLES D´OLOR používá vysoce kvalitní a pečlivě vybrané vůně a je uznávána pro svůj závazek k estetickému designu i čichovým vjemům. Výběr materiálů pro jejich výrobky zahrnuje také přírodní složky.

 

boles d´olor

la rochère

LA ROCHÈRE je francouzská sklárna s historií sahající až do roku 1475, což jí činní nejstarší fungující sklárnou v Evropě. Kromě stolního skla LA ROCHÈRE nabízí i dekorativní skleněné předměty, nápojové nádobí a ručně foukané sklo.

Skleněné nádobí se vyrábí procesem známým jako lisované nebo tvarované sklo, čímž vznikají odolné a elegantní kusy. LA ROCHÈRE je proslulá zejména svými ikonickými motivy napoleonské včely a Fleur de Lys, symbolu francouzských králů ve 12. století.

la rochere logo
la rochére
artevasi logo

artevasi

Společnost ARTEVASI je portugalská firma, která nabízí širokou škálu květináčů a truhlíků určených pro venkovní i vnitřní použití. Díky více než 160 letům know-how ARTEVASI vyrábí vysoce kvalitní kolekce květináčů z recyklovaného plastu, ručně vyráběné keramiky, která má v Portugalsku mnohaletou tradici,

a z tradiční terakoty.

 

Kromě používání recyklovaného materiálu ARTEVASI znovu využívá 100 % svého interního odpadu. Všechny výrobky navrhují tak, aby vydržely po celý život. Květináče jsou vyráběny se sníženým dopadem

na životní prostředí a lze je opakovaně recyklovat.

artevasi

madison

MADISON je portugalská značka specializující se na indoor a outdoor textil. Nabízí široký sortiment zahrnující venkovní polštáře, podsedáky, univerzální potahy, polstrování lehátek, stylové interiérové polštáře a pelíšky pro domácí mazlíčky.

 

Kolekce zahradních polštářů, dostupná v různých velikostech a třech kvalitativních třídách (Basic, Panama a Dralon), kombinuje pohodlí a odolnost. Panama polštáře jsou vyrobeny z kvalitnějších materiálů pro dlouhotrvající barvy a větší odolnost, zatímco Dralon nabízí maximální stálost barev a nejkvalitnější pěnu. Přesto většinu polštářů není vhodné nechávat venku za špatného počasí, a odnímatelné potahy je ideální prát ručně.

madison logo
madison
wenzel logo

wenzel

Svíčky WENZEL jsou vyráběny v Německu, splňují nejpřísnější bezpečnostní normy a podléhají neustálé kontrole nezávislých testovacích organizací. Získaly certifikaci RAL, uznávanou Evropskou unií, která zajišťuje průběžné testování podle norem RAL.

Jádrem růstu a úspěchu společnosti je inovace a design, jehož příkladem jsou výrobky jako PURE & SAFE CANDLE, které nabízejí skutečnou přidanou hodnotu díky udržitelným postupům.

Svíčky z produktové řady PURE jsou vyráběny z obnovitelných surovin,K jejich výrobě se nepoužívají žádné fosilní suroviny, ale pouze tuky a oleje z obnovitelných surovin.

kaheku

Německá společnost KAHEKU se zaměřuje na vývoj, dovoz a distribuci bytových dekorací a doplňků do národních i mezinárodních specializovaných maloobchodů. Ve své nabídce mají široké portfolio dekorací do domácnosti, od lamp, textilu, květináčů, skla až po keramiku, svíčky a drobný nábytek.

KAHEKU každoročně vyvíjí dvě nové hlavní kolekce, které doplňují jejich stávající sortiment. Při hledání nových položek se inspirují na národních i mezinárodních veletrzích.

kaheku logo
wenzel
kaheku
t&g logo

t&g woodware

Společnost T&G WOODWARE byla založena v roce 1975 a je rodinným podnikem, který sídlí v Bristolu ve Spojeném království. Společnost se zabývá navrhováním a vyráběním kvalitních výrobků, které odolají nárokům skutečného života. Mezi nabízeným sortimentem najdete vše kolem kuchyně: dřevěná prkénka, keramiku, mlýnky na sůl a pepř a další doplňky ze dřeva, korku a skla.

 

Pro T&G je péče o životní prostředí klíčová. Zásadou společnosti je snaha zajistit, aby všechny výrobky T&G byly pokud možno vyráběny ze dřeva pocházejícího z dobře obhospodařovaných a udržitelných lesů a plantáží a od roku 1999 je držitelem certifikátu FSC®.

t&g woodware

san miguel

SAN MIGUEL je známý tím, že kombinuje nejmodernější technologie s tradiční výrobou skla. Nabízí více než 25 000 různých tvarů , barev

a velikostí. Nepoužívají žádný typ přísad, pouze 100% recyklované sklo po spotřebě s certifikátem GRS.

SAN MIGUEL používá různorodé výrobní techniky skla: ruční, foukané ústy, odstředěné ruční a automatizované, lisované a robotické. Mezi nabízenými produkty si můžete vybrat vše od robustních váz, svícnů, stolní nádobí a džbány.

san miguel logo
san miguel
bottom of page